Czas na camping

Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy

Kemping to najbardziej ekonomiczny sposób spędzania wakacji. Nie płacisz za hotel, nie płacisz za jedzenie w restauracji, sam dbasz o podstawowe potrzeby: śpisz w namiocie i jesz, zazwyczaj gotując na świeżym powietrzu. Doświadczysz najlepszych wschodów słońca w swoim życiu, obudzisz się przez światło słoneczne, śpiew ptaków i szum rzeki, jeśli jesteś w jej pobliżu. Bieszczady są polecanym miejscem, jeśli chcesz doświadczyć wymienione rzeczy. Tutaj przeczytasz, co trzeba wiedzieć o biwakowaniu w Bieszczadach.

Poczujesz się „ożywiony” i będziesz mógł myśleć jaśniej

Przekonasz się, że przebywanie na świeżym powietrzu, a w szczególności biwakowanie, poprawi Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne w sposób, o którym nigdy nie myślałeś, że jest możliwy. Wiele badań naukowych pokazuje, jak dobrze wpływa na nas emocjonalnie i intelektualnie kontakt z naturą.

Zyskasz niesamowite historie i wspomnienia z rodziną lub przyjaciółmi

Kemping to jeden z najlepszych sposobów na wzmocnienie więzi w każdej relacji międzyludzkiej, jaką posiadasz.

Dowiesz się tysięcy nowych i praktycznych rzeczy

Czy kiedykolwiek chciałeś nauczyć się gotować przy ognisku? A może nauczyć się pływać kajakiem? Czy myślisz, że potrafiłbyś rozbić namiot i przetrwać burzową noc? Czy wiesz, jak to jest pływać w rzece lub czystym jeziorze? Jestem pewien, że nauczysz się niektórych z tych rzeczy, a nawet więcej, biwakując.

Będziesz miał lepszy wzrok

Jakkolwiek szalenie to brzmi, biwakowanie dosłownie otwiera oczy. Szybko uczysz się widzieć i chodzić w ciemności, co jest czymś, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni, ponieważ w naszych domach zawsze mamy włączone światło elektryczne. Twoja równowaga, zmysł słuchu i węchu również mogą ulec wyostrzeniu.

Zobaczysz spektakularne krajobrazy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia

Nie chodzi tylko o biwakowanie w Himalajach, czy Tajlandii. Nawet w pobliżu miast znajdują się spektakularne miejsca pełne natury. Bez konieczności płacenia za bilet lotniczy, możesz odkryć góry, rzeki i jeziora w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Będziesz spał jak dziecko

Czy masz problemy z zasypianiem, lekkim snem lub bezsennością? Połączenie zmęczenia dnia z prawdziwą ciemnością nocy gwarantuje spokojny sen, jakiego jeszcze nigdy nie miałeś.