Wynajem samochodów w Pyrzowicach umożliwia ponad dwadzieścia punktów.

Choć nie wszystkie z nich zlokalizowane są w samych Pyrzowicach, a na przykład w niedalekich Mysłowicach, oferują bezpłatny dowóz pożyczanego samochodu na miejsce. Wypożyczalnia aut w Pyrzowicach ciesząca się najlepszą opinią wśród internautów to Q24 RENT A CAR, a także Express oraz Budget Car Hire. 
Aktualne ceny wypożyczenia samochodu osobowego rozpoczynają się już od 65 złotych jak np ford ze strony: http://www.q24wypozyczalnia.pl/index.php?page=4&auto=97 za dobę. Prócz samochodów osobowych katowickie wypożyczalnie umożliwiają nam też wynajem samochodów dostawczych oraz busów. Poza opłatą za wynajem samochodu wypożyczalnie pobierają również kaucję, która jest zabezpieczeniem w przypadku uszkodzenia samochodu przez wypożyczającego. Cała kwota wpłaconej kaucji podlega zwrotowi w momencie oddania przez klienta nieuszkodzonego samochodu do wypożyczalni. 
Dodatkową informacją jest to, iż każdy wypożyczany samochód posiada zatankowany do pełna bak! Zatem nie musimy już na początku troszczyć się o tankowanie. Jednak przy zwrocie auta należy zostawić taki sam poziom zatankowania jak w momencie wypożyczenia. 
A kto właściwie może dokonać wynajmu?
Każda z wypożyczalni sama ustala warunki najmu, jednak najczęściej podaje się, że musi to być osoba, która ukończyła 21 rok życia i ma prawo jazdy przynajmniej rok, a w niektórych nawet dwa. Natomiast dla samochodów o wyższej klasie standardów wymagania te są nieco wyższe i taka osoba musi mieć przynajmniej 25 lat i prawo jazdy przez okres dłuższy niż dwa lata.

Fotografie:

turystyka

podróże

urlop

motoryzacja

samochód

wypożyczalnia